10 типових помилок

при виборі матеріалів для кухні

Історії з нашого досвіду та від користувачів інтернету, рекомендації фахівців з дизайну та виробництва меблів для кухні.

Використання яких матеріалів на кухні можуть зіпсувати вам настрій.

Частина 3.

Ляпи з дизайном та матеріалами.

1

Дизайн попереду потреб.

Неймовірно красивий інтер`єр, найкращі матеріали та аксесуари, все пасує одне до одного. Але кухнею зовсім незручно користуватися. Бо вона не підходить до потреб власників. Звички та спосіб життя повинні стати основою вашої нової кухні.

Звичайно, майже будь-який дизайн можна пристосувати до ваших потреб.

2

Ручки, що заважають відкривати ящики.

Виступаючі ручки - підступна річ. Вони здатні зменшити кут відкривання дверцят шафки, розташованого в кутку, з 90 градусів, скажімо, до 87. Здавалося б, дрібниця, але ящик при цьому перестає висуватися.

3

Масив деревини у «мокрих» або «гарячих» містах.

Звичайно, стільниця або фасади з масиву деревини — це дуже круто. Але, навіть зі спеціальною обробкою, натуральну деревину коробить, йдуть тріщини та меблі втрачають зовнішній лоск.

4

Дерев'яна підлога.

Якщо у вас маленькі діти, на кухні не варто класти підлогу з масиву дерева. Милі янголятка постійно що-небудь проливають, тому покриття навряд чи надовго збереже товарний вигляд!

5

Робочі поверхні і підлога з натурального мармуру.

Цей матеріал має пористу структуру - якщо дивитися під мікроскопом, вона нагадує нижню поверхню капелюшка гриба. Бруд проникає глибоко в товщу мармуру, і відмити її неможливо. 

6

Віра в «невразливість» коріана.

Коріан (Corian)- штучний акріловий камень від DuPont - один із самих практичних і довговічних матеріалів для стільниці, тому багато хто вважає його вічним, як єгипетські піраміди. Це велика помилка!
Перевага коріана перед натуральним каменем не в його невразливості, а в тому, що пошкоджену поверхню легко відреставрувати. Але зробити це зможуть тільки спеціально навчені люди.
Рано чи пізно стільницю можуть «прикрасити» подряпини від ножа або плями від чайних пакетиків - і це не означає, що наближається кінець світу. Просто готуйтеся викликати фахівця по ремонту.

7

Кухонні фасади, облицьовані мозаїкою.

Така обробка не підходить для дверцят і шухляд, бо сильно ускладнює конструкцію. При цьому гіпсокартонна основа для мозаїки «з'їдає» корисну площу. До того ж це дуже непрактично.

8

Глянцеві фасади.

Виглядають вони, звичайно, ефектно, але на них залишаються сліди від пальців. Протирати такі поверхні потрібно кожен день, тому відразу додайте до вартості кухні зарплатню домробітниці. Дивно, що виробники не додумалися відразу включати її в комплект!

9

Обідні столи зі скляними стільницями.

Такі моделі дуже популярні, тому що візуально не захаращують простір, але для кухні вони не підходять! По-перше, навіть на самому міцному склі рано чи пізно з'являються подряпини. По-друге, як би обережно ви не ставили посуд на стіл, це не вдасться зробити безшумно.

10

«Зайві» шви.

Скляне полотно модного зараз скіналі повинно складатись з мінімальної кількості частин, краще з однієї. Якщо встановити кілька коротких, змонтованих встик, домогтися 100-відсоткової герметичності не вдасться. За скло все одно будуть проникати пил і бруд. Чим менше швів, тим краще

Звичайно ж, якщо подобаються глянцеві фасади, скляний стіл або дерев`яна робоча поверхня, ніхто не має права вам заборонити їх застосовувати в інтер`єрі кухні. Але ви вже будете заздалегідь підготовлені до особливостей використання цих матеріалів.

Потрібна допомога?
Зверніться до спеціалістів!